GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Glasmålning 6514420
nr 651 4420
Glasmålning
Kina, 1700-tal. Motiv av landskap med figurscen. Originalram. Mått 35x28cm
Kondition: Slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 16 augusti 2010
600 kr
400 kr
500 kr
800 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.700 kr